Lütfen miktar ve birim seçiniz
Sarı
Kırmızı
Mavi
 
 
Anasayfa Hakkımızda SSS İletişim
 
Tüm Haberler
 
   
  Giriş

Şifremi Unuttum
ÜYE OLMAK İSTİYORUM
  ERKEK
  BAYAN
  GARSON
  FİLET
  PATİK
  BEBE
  SABO


EVA - ERKEK
C015.330 M
EVA - ERKEK
E168.001 M
EVA - ERKEK
C014.443 M
EVA - ERKEK
C013.308 M
EVA - ERKEK
C014.435 M
Tümünü Gör                 


POLİTİKALARIMIZ

İade Koşulları


ALICI, sözkonusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkını kullanabilir.
Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya faks, email veya telefon ile bildirimde bulunması ve ürünün kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürüne ilişkin fatura aslının iadesi zorunludur.
Cayma hakkına ilişkin ihbarın ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir ve 20 günlük süre içinde ürün iade alınır.
Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Teslimat Politikası


Sözleşme konusu ürün, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI'nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde Teslimat ve Sipariş bölümünde açıklanan sürede ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir.

Gizlilik Politikası


Akınal Ayakkabı, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres,telefon,e-posta vb...) sizlerden talep etmektedir. Akınal Ayakkabı veritabanında toplanan bu bilgiler, kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin çalışmalarında kullanılmaktadır.
Akınal Ayakkabı, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
Akınal Ayakkabı, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Akınal Ayakkabı müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla, Akınal Ayakkabı iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Kredi Kartı İle Ödeme


Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Akınal Ayakkabı veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Akınal Ayakkabı ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 AKINAL BELLA,
Akınal Ayakkabıcılık San. Tic. Ltd. Şti.
Tescilli Markasıdır

Copyright© 2012 AkinalBella.com
       


   
 
Müşteri Danışma Hattı :0342 325 33 37
  444 8755
ÇAKMAK MAH. NİZİP CADDESİ NO:100 / A ŞEHİTKAMİL - GAZİANTEP 444 TRLK 
  VEMEDYA